Азербайджан і Грузія будуть співпрацювати в сфері цінних паперів («Інтерфакс-Азербайджан», Азербайджан)

Держкомітет із цінних паперів  (ДКЦП) Азербайджану та Центральний банк Грузії (ЦБГ) 11 березня підписали Меморандум намірів про співробітництво й інформаційний обмін у сфері цінних паперів, повідомляється в прес-релізі ДКЦП.

Меморандум підписали у п’ятницю в Баку заступник глави ДКЦП Азербайджану Ільгар Мурадов і заступник голови правління  ЦБГ Отар Надарая.

Голова ДКЦП Руфат Асланли на зустрічі із грузинською делегацією відзначив, що є потенціал для зміцнення співробітництва на фінансовому ринку, особливо на ринку цінних паперів між двома країнами.

“Підписання даного документу буде сприяти розвитку двосторонніх відносин, зміцнить регулювальний і технічний інформаційний обмін, дасть поштовх для реалізації нових проектів. Даний меморандум також спрямований на захист прав інвесторів”, наводиться в прес-релізі думка Р.Асланли.

О.Надарая, у свою чергу відзначив, що підписання меморандуму зіграє важливу роль у співробітництві між Азербайджаном і Грузією на ринку цінних паперів.

Грузія стала п’ятою країною, з якою ДКЦП підписав аналогічний документ. Раніше угоди про співробітництво в сфері цінних паперів були підписані з Туреччиною, Білоруссю, Казахстаном і Україною.

Джерело: Інтерфакс-Азербайджан

Related posts:

Short URL: http://bbs-news.info/?p=635

Реклама

Ми на Facebook

Вхід | Ukrainian information service