Путін вважає цікавим проектом об’єднання активів КамАЗа і МАЗа (“Xinhua”, Китай)

Мінськ, 15 березня 2011 року. Створення стратегічного альянсу найбільших виробників автомобільної техніки КамАЗза й МАЗа підвищить конкурентоспроможність російських і білоруських підприємств. Про це заявив голова уряду Росії Володимир Путін сьогодні в Мінську на нараді із прем’єр-міністром Білорусі Михайлом Мясниковичем.

За словами В. Путіна, це відчутний крок у російсько-білоруських інтеграційних процесах у реальному секторі економіки. Він також відзначив, що при цьому будуть створюватися нові добре оплачувані робочі місця.

Подальшому зміцненню російсько-білоруського співробітництва будуть сприяти й ряд двосторонніх угод  /зі співробітництва в енергетичній сфері, паралельній роботі енергосистем, в області соціального забезпечення/, які підписуються сьогодні, зазначив В. Путін.

Голова російського уряду також підкреслив, що Росія має великі надії і сподівання на інтеграцію в рамках Митного союзу і Єдиного економічного простору.

Як повідомлялося раніше, уряд Білорусі в пошуку стратегічного партнера МАЗа паралельно розглядав пропозиції про співробітництво з російськими КамАЗом і ГАЗом і вів переговори з Венесуелою про продаж 10 відсотків акцій МАЗа.

За словами гендиректора ВАТ “МАЗ” Олександра Боровського, майже одночасно надійшли пропозиції від “Групи ГАЗ” – про передачу МАЗа в довірче управління на рік та від концерну “Ростехнологии”, що володіє 47 відсотками КамАЗа, – по створенню холдингу. Як підкреслив А. Боровський, при можливому створенні спільного з росіянами холдингу контрольний пакет акцій МАЗа не планується віддавати.

Мова йшла про можливість передачі 48 відсотків акцій МАЗа холдингові “Росбелавто”, який планується створити за участі КамАЗа та інших підприємств “Ростехнологий”

Джерело: Xinhua

Related posts:

Short URL: http://bbs-news.info/?p=751

Реклама

Ми на Facebook

Вхід | Ukrainian information service