У Естонії відкриється новий промпарк («The Baltic Course», Латвія)

Міська управа Таллінна вирішила збільшити акціонерний капітал Tallinna Tооstuspargid на 65 тис. євро, передавши йому в якості негрошового внеску розташовану в Ласнамяе ділянку нерухомості, передає LETA з посиланням на мерію Таллінна.

Для розвитку підприємництва Tallinna Tооstuspargid отримає ділянку промислового призначення площею 63,991 тис. кв.м., розташовану в Ласнамяе за адресою вул. Суур-Сіямяе, 29b. Таким чином, акціонерний капітал промпарків підвищиться з 2881200 євро до 2964200 євро.

Ділянка перейшла у власність міста в 2009 році. Міськуправа схвалила його відчуження на користь Tallinna Tооstuspargid рішенням ід 16 грудня 2010 року.

Детальне  планування, що передбачає будівництво на ділянці промпарку Суур-Сіямяе, було затверджено мерією Таллінна 30 червня 2010. Згідно з плануванням, ділянка буде розділена на шістнадцять частин комерційного та промислового призначення, на яких можна буде побудувати чотириповерхові комерційні та промислові будівлі.

На підприємствах, що діють в промпарку Тондіраба і Бетооні, зайняті 1360 осіб,   промпарком планується створення ще шести підприємств.

Джерело: The Baltic Course

Related posts:

Short URL: http://bbs-news.info/?p=59

Реклама

Ми на Facebook

Вхід | Ukrainian information service