Росія та Туреччина взяли час на доопрацювання проекту Самсун-Джейхан, «м’яч на стороні Анкари» (“Новости Армении”, Вірменія)

Партнери проекту будівництва нафтопроводу Самсун-Джейхан взяли час на його доопрацювання, Росія чекає від Туреччини пропозицій, повідомив глава Міненерго РФ Сергій Шматко журналістам 11 березня.

Раніше повідомлялося, що на 11-му засіданні російсько-турецької міжурядової комісії, що відбулась у Казані 4 березня, обговорювався проект даного нафтопроводу, але рішення комісії не були озвучені, передає РІА Новини.

«Росія була готова до підписання відповідної угоди по Самсун-Джейхану. Більше того, були готові італійці, але, як водиться, у партнерів, особливо в таких стратегічних, як Росія й Туреччина, ми й турецькі колеги вирішили уточнити ряд параметрів. Зараз ми від них очікуємо відповідних пропозицій. Проте, ми керуємося наступним принципом: «М’яч на їхній стороні», – сказав міністр.

Нафтопровід Самсун-Джейхан планується прокласти від турецького чорноморського міста Самсун до середземноморського порту Джейхан. Проект споконвічно був розрахований на прокачування 60-70 мільйонів тонн нафти на рік і повинен був дозволити транспортувати її в обхід завантажених проток Босфор і Дарданелли.

У грудні віце-прем’єр Ігор Сечин повідомив, що РФ і Туреччина сподіваються до середини березня 2011 року погодити цінові параметри проекту будівництва нафтопроводу Самсун-Джейхан.

Джерело: Новости Армении

Related posts:

Short URL: http://bbs-news.info/?p=593

Реклама

Ми на Facebook

Вхід | Ukrainian information service