Велика компанія зі США витратила $100 млн. на портові потужності в Україні (“Корреспондент.net”, Україна)

Американська агропромислова корпорація Bunge придбала портові потужності в Україні на загальну суму близько $100 млн., – йдеться у річному звіті Bunge.

Як повідомляється, покупцем виступила одна з її європейських дочірніх компаній, а операція відбулася 10 лютого цього року.

Зазначимо, що раніше американська компанія і власті Миколаєва анонсували введення у березні цього року в експлуатацію нового зерноперевалочного комплексу потужністю 3 млн. тонн у Миколаївському морському торгівельному порту. За даними порту, об’єм інвестицій у новий термінал склав близько $40 млн.

Нагадаємо, що Bunge заснована у 1818 році в Амстердамі. В даний час головний офіс компанії знаходиться у США. Оборот компанії складає близько $25 млрд. на рік. За даними компанії, Bunge входить в число світових лідерів по перевантаженню харчових масел і зернових культур.

Основними активами Bunge в Україні є Дніпропетровський МЕЗ, який випускає соняшникову олію під ТМ Олейна, і дочірнє підприємство з іноземною інвестицією Сантрейд з елеваторами у низці регіонів України.

Джерело: Корреспондент.net

Related posts:

Short URL: http://bbs-news.info/?p=499

Реклама

Ми на Facebook

Вхід | Ukrainian information service