Глава МЗС Азербайджану: У опозиції відсутня соціальна база («Независимая газета», Росія)

Проведені опозицією в Баку незаконні акції свідчать про відсутність у неї соціальної бази й про підтримку населенням країни президента Ільхама Алієва. Про це в середу на засіданні колегії МВС заявив очільник відомства Раміль Усубов. «Спроби радикальних опозиційних партій провести несанкціоновану акцію на центральних вулицях і площах столиці, навмисне протистояння з поліцією й, тим самим, порушення громадського порядку й прав громадян є ще одним свідченням повної відсутності в її організаторів соціальної бази», – сказав він.

Нагадаємо, що 2 квітня в Баку ряд опозиційних партій на чолі з «Мусават» і Партією народного фронту Азербайджану спробували провести несанкціонований мітинг. У результаті сутичок з поліцією були пошкоджено 25 автомобілів, зламано один банкомат, побито вікна в 17 магазинах і одному банкові, поранено 13 поліцейських. Бакинська прокуратура порушила кримінальну справу, говориться в спільному повідомленні Генпрокуратури і МВС Азербайджану.

Тим часом азербайджанська опозиція готова провести в центрі Баку черговий мітинг, навіть якщо не отримає дозволу від міської влади. Рішення про дату й місце проведення акції буде прийнято на зустрічі членів координаційної ради Громадської палати, яка об’єднує кілька опозиційних партій, повідомив координатор об’єднання Агіль Самедбейли.

Джерело: Независимая газета

Актуальная информация вышивки крестом ирисы схемы на нашем сайте..

Related posts:

Short URL: http://bbs-news.info/?p=1047

Реклама

Ми на Facebook

Вхід | Ukrainian information service