Латвію цікавить співробітництво з Норвегією (“Norge.ru”, Росія)

Міністр закордонних справ Латвії Гірт Валдіс Крістовскіс у четвер, зустрівшись із главою МЗС Норвегії Йонасом Гаром Стері, зазначив, що в інтересах Латвії — цілеспрямоване співробітництво із двома іншими країнами Балтії й Північними країнами.

Крістовскіс підкреслив також важливість для Латвії проектів, реалізованих у рамках норвезького фінансового інструмента й фінансового інструмента Європейської економічної зони, і запевнив у готовності Латвії так само успішно продовжувати співробітництво й у наступному фінансовому періоді, установчий меморандум про що планується підписати 28 квітня в Ризі.

В інтересах Латвії також — більш тісне регіональне економічне співробітництво, зазначив він. Гарною основою для активізації відносин він назвав заходи на відзначення 20-річчя відновлення незалежності Балтійських держав, які цього року буде проведено у ряді міст Балтійських і Північних країн.

Глави МЗС Латвії й Норвегії високо оцінили довголітнє військове співробітництво двох країн і спільну участь у натівській операції сил ISAF в Афганістані.

Сторони обмінялися думками про розвиток ситуації в Росії й Білорусії, обговорили актуальні зовнішньополітичні питання.

Джерело: Norge.ru

Related posts:

Short URL: http://bbs-news.info/?p=1016

Реклама

Ми на Facebook

Вхід | Ukrainian information service