Грузія та Південна Осетія провели обмін ув’язненими («Лента.Ru», Росія)

Грузія і Південна Осетія в понеділок, 21 лютого, обмінялися ув’язненими. Про це повідомляє РІА Новини.

Грузії були передані сім громадян цієї країни, Південної Осетії – сім жителів республіки. І ті й інші відбували покарання або перебували під слідством.

Обмін відбувся на кордоні двох республік. Домовленість про нього була досягнута 17 лютого на зустрічі в рамках Механізмів із запобігання та реагування на інциденти .

Як розповів заступник  президента Південної Осетії з постконфліктного врегулювання Мераб Чіго, в грузинських в’язницях залишаються 28 жителів Південної Осетії. Його слова наводить “Інтерфакс”. 24 жителі республіки були затримані грузинською владою до серпневої війни 2008 року, четверо – після неї. Кілька затриманих були звинувачені в здійсненні терактів в Горі і засуджені на довічне ув’язнення.

“Ми вважаємо, що ці громадяни не здійснювали тих злочинів, в яких їх звинуватили в Грузії, і будемо прагнути їх звільнити”, – заявив Чіго. За його словами, у місцях позбавлення волі Південної Осетії залишаються четверо громадян Грузії. Щодо двох з них поки не винесені судові рішення.

Грузія ввела війська до Південної Осетії 8 серпня 2008 року.Після цього туди увійшли російські війська, які витіснили грузинські та просунулися вглиб території Грузії. В кінці серпня 2008 року Москва визнала незалежність Південної Осетії і Абхазії.Грузія вважає їх територіями, окупованими Росією.

Джерело: Лента.Ru

Каталог систем электронных денег.

Related posts:

Short URL: http://bbs-news.info/?p=37

Реклама

Ми на Facebook

Вхід | Ukrainian information service