В Естонії пройшли вибори до Рійгікогу

6 березня в Естонії пройшли парламентські вибори, за результатами яких до  XII скликання  Рійгікогу ввійшли чотири партії: 33 мандати одержали реформісти, 26 місць- центристи, 23 – партія IRL, 19 – соцдеми.  8 березня між представниками Партії реформ і депутататми від Соціал-демократичної партії (СДПЕ), Союзу Батьківщини та Res Publica (IRL) пройшов перший тур переговорів про створення коаліції.

Не пройшли в парламент партії, які асоціюються з Росією.  Російська партія Естонії, Об’єднана народна партія Естонії (ОНПЕ), Російська партія єдності та Партія єдності Естонії, які виступили  на виборах єдиним російським списком від ОНПЕ, програли вибори навіть на територіях компактного проживання некорінного населення. У міських зборах Таллінна вони можуть розраховувати тільки на два або три мандати.

Вибрані в Рійгікогу депутати Європарламенту Крістійна Оюланд (Партія реформ) та Іварі Падар (голова Соціал-демократичної партії) вирішили продовжувати роботу в Європарламенті.

У серпні-вересні цього року очікуються також вибори Президента Республіки, що обирається в ході непрямих виборів парламентом або колегією виборців, що складається з депутатів парламенту й представників рад місцевого самоврядування.

Related posts:

Short URL: http://bbs-news.info/?p=555

Реклама

Ми на Facebook

Вхід | Ukrainian information service