Відносини Білорусі й Туреччини динамічно розвиваються та мають великі перспективи («БЕЛТА», Білорусь)

Співробітництво Білорусі й Туреччини динамічно розвивається і має  ще більші перспективи. Про це заявив сьогодні голова Ради Республіки Національних зборів Анатолій Рубінов під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Туреччини в Білорусі Векою Інал. Зустріч булу присвячено закінченню терміну перебування Веки Інал у Білорусі.

“Ми задоволені розвитком відносин між Білоруссю й Туреччиною. Між нашими країнами немає протиріч, конфліктів і питань, які не могли б бути вирішені”, – підкреслив Анатолій Рубінов. Він зазначив, що торгівельно-економічне співробітництво розвивається непогано, але потенціал країн сьогодні набагато вищий. “За ті три роки, які ви працювали в нашій країні, товарообіг між Білоруссю й Туреччиною вдалося збільшити на 10%. Ми вдячні вам за співробітництво й високо оцінюємо вашу діяльність як дипломата”, – заявив Анатолій Рубінов. На його думку, сьогодні створено оптимальні умови для розвитку відносин двох країн в усіх напрямках, у тому числі в області машинобудування, транспорту й легкої промисловості. Реалізація цих планів залежить тільки від ініціативи господарюючих суб’єктів.

“Білорусь і Туреччина дуже схожі, наші народи працьовиті, і лише власною працею ми будуємо своє майбутнє”, – відзначив Анатолій Рубінов.

У свою чергу Века Інал підкреслила, що між Білоруссю й Туреччиною здійснюється продуктивне співробітництво в галузі освіти, в сферах культури, спорту й туризму. Регулярні дружні контакти налагоджені й між парламентами двох країн. “Саме ці контакти є сьогодні важливою складовою у розвитку відносин між Білоруссю й Туреччиною”, – відзначила посол.

Дипломатичні відносини між Білоруссю й Туреччиною було встановлено 25 березня 1992 року. З того часу країни досяглися високого рівня міждержавних зв’язків. Вони активно взаємодіють у рамках універсальних міжнародних організацій. Двостороннє співробітництво налагоджене між Національними зборами Білорусі й Великими національними зборами Туреччини. Контакти парламентаріїв двох країн здійснюються в рамках Міжпарламентського союзу, парламентських асамблей ОБСЄ, Чорноморського економічного співробітництва, Ради Європи.

Джерело: БЕЛТА

Related posts:

Short URL: http://bbs-news.info/?p=1011

Реклама

Ми на Facebook

Вхід | Ukrainian information service