Візит Грібаускайте в Норвегію почався із зустрічі з королівською родиною («Новости Норвегии», Росія)

Даля Грібаускайте з візитом у Норвегії. Фото: Norge.ru

Почався дводенний державний візит президента Далі Грібаускайте в Норвегію. Під час офіційної церемонії зустрічі в Королівському палаці глава Литви зустрілася з королем Норвегії Харальдом V і королевою Сонею, кронпринцом Хоконом і його дружиною кронпринцесою  Метте-Маріт, а також із кронцесою  Астрід.

Д.Грібаускайте підкреслила, що цього року Литва й Норвегія відзначають 20-ліття встановлення дипломатичних відносин, і висловила подяку Норвегії й народу цієї країни за підтримку, зроблену нашій державі в дуже важливий період відновлення незалежності, повідомляє прес-служба президента.

Відповідно до державного протоколу за особистий внесок у розвиток двосторонніх відносин і активне заохочення співробітництва між обома народами глави Литви й Норвегії обмінялися вищими державними нагородами.

Після зустрічі з королівською родиною глава Литви в Норвезькому інституті міжнародних відносин прочитала лекцію, а також відповіла на питання студентів інституту, професорського складу й запрошених експертів.

«Цим першим державним візитом у Норвегію хочу підкреслити й звернути увагу, що Північний напрям  займає пріоритетне місце в зовнішній політиці Литви, що наші відносини з Північною Європою здобувають форми дуже конкретного та  результативного діалогу. Відносини між Литвою й Норвегією є  прекрасним прикладом співробітництва, заснованого на інтересах народів обох країн. Надана Литві політична й фінансова підтримка Норвегії є дуже важливою, у нас є дуже перспективні можливості співробітництва в сфері енергетики», – сказала Даля Грібаускайте.

Джерело: Новости Норвегии

Related posts:

Short URL: http://bbs-news.info/?p=951

Реклама

Ми на Facebook

Вхід | Ukrainian information service