Генпрокуратура Білорусі порушила справу по статті “Тероризм” у зв’язку з вибухом у мінському метро (“БЕЛТА”,Білорусь)

У зв’язку зі здійсненням вибуху в Мінському метрополітені 11 квітня 2011 року й загибеллю людей, заподіянням тяжких тілесних ушкоджень громадянам Генеральна прокуратура Білорусі порушила кримінальну справу по статті 289 Кримінального кодексу Республіки Білорусь “Тероризм”. Про це повідомила Генпрокуратура.

Слідчі органи відразу ж приступили до здійснення невідкладних слідчих і оперативно-розшукових заходів для встановлення осіб, винних у здійсненні зазначеного злочину.

Про хід розслідування громадськість будуть постійно інформувати. Правоохоронні органи будуть вдячні громадянам за будь-яку допомогу в розкритті даного злочину.

Разом з тим у деяких засобах масової інформації, у тому числі електронних, з’явилися безвідповідальні публікації наклепницького характеру, різного роду вигадництва, що дискредитують білоруську державу й суспільство.

Генеральна прокуратура застерігає всіх, хто використовує трагічні події в спекулятивних цілях, про неприпустимість таких дій і можливість строгої юридичної відповідальності відповідно до чинного законодавства.

Джерело: БЕЛТА

Related posts:

Short URL: http://bbs-news.info/?p=1031

Реклама

Ми на Facebook

Вхід | Ukrainian information service