Міністр Пеккарінен просить перевірити безпечність роботи фінських АЕС (“YLE”, Фінляндія)

Міністр промисловості Маурі Пеккарінен доручив Центрові з радіаційної безпеки  перевірити системи безпеки фінських АЕС.

За словами Пеккарінена, після аварій на атомних станціях Японії у Фінляндії також слід перевірити системи, пов’язані з електропостачанням АЕС і безпекою станцій у випадку повені.

За словами Пеккарінена, системи безпеки фінських АЕС на високому рівні. Однак, після подій у Японії й слід перевірити готовність АЕС до кризових ситуацій.

За словами Пеккарінена, треба, насамперед, перевірити ефективність систем зовнішнього електропостачання на випадок, якщо виникнуть проблеми із внутрішнім електропостачанням станції. Пеккаринен нагадує, що декілька років тому підвищення рівня води Фінської затоки викликало стурбованість на АЕС Ловііса.

Представники енергопромисловості підкреслюють, що галузь ретельно стежить за подіями на АЕС у Японії. Компанії ТВО й Фенновойма торік отримали принципові дозволи на будівництво нових АЕС.

За повідомленням компаній, у зв’язку з подіями в Японії поки не було виявлено жодних фактів, що впливають на плани компаній. Вони підкреслюють, що у Фінляндії при плануванні атомних станцій враховують можливі стихійні лиха.

Компанії мають намір також перевірити системи безпеки діючих атомних станцій.

Джерело: YLE

Related posts:

Short URL: http://bbs-news.info/?p=699

Реклама

Ми на Facebook

Вхід | Ukrainian information service