Навіщо Ізраїлеві Абхазія? (“Грузія Online”, Грузія)

Ізраїльські компанії готові поставляти окупованій Росією Абхазії військові технології. Про це повідомляє ізраїльське видання Izrus, згідно з повідомленням якого делегація ізраїльської компанії Global CST відвідує Абхазію.

По даним Izrus, рішення про поїздку ізраїльської делегації в Сухумі було прийнято на їхній зустрічі з лідером Абхазії Сергієм Багапшем у Москві, куди той, швидше за все, їздив звітувати про поїздку до Туреччини.

Слід зазначити, що керує компанією Global CST екс-начальник Оперативного управління Генштабу Цахала Ісраель Зів. На зустрічі також був присутній колишній військовий секретар діючого прем’єра Меїр Кліфі.

“Ізраїльська сторона розуміє важливість стратегічного діалогу з Росією й Абхазією й виступає за його розвиток”, – зазначив на зустрічі із Сергієм Багапшем глава Global CST Ісраель Зів.

У ході переговорів він заявив про готовність постачати в Абхазію устаткування в сфері безпеки й військові технології ненаступального призначення.

У ході поїздки будуть обговорюватися питання співробітництва в сфері безпеки, туризму, агропромислового комплексу. Крім того, ізраїльтяни відвідають різні райони Абхазії, щоб ознайомитися з місцевою специфікою.

“Крім усього іншого, вони планують оглянути кордон між Абхазією і Грузією”, – повідомляє Izrus підкреслюючи свою явно проросійську позицію всупереч логіці, здоровому глузду й міжнародному праву. У даному контексті було б цікаво, як відреагували би ізраїльські ЗМІ, якби грузинські ЗМІ почали називати кордон між Палестиною й рештою Ізраїля, або ж із сектором Газа, державним?

Izrus також повідомляє, що підготовкою сьогоднішньої зустрічі з Багапшем останні місяці займався Йосеф Мільштейн, який очолює Департамент СНД і Східної Європи в холдингу Global CST. Він особисто брав участь у переговорах керівників цієї структури з Багапшем і входить до складу делегації, що відвідує Абхазію. Крім того, Мільштейн відповідає за зв’язки холдингу з російським істеблішментом, у тому числі з керівництвом силових структур і великих приватних компаній.

У той же час замгендиректора МЗС Ізраїлю в інтерв’ю Izrus відкинув будь-які зв’язки між владою країни й ізраїльською делегацією, що відвідує Абхазію, назвавши цей візит “авантюрою”. Офіційних заяв на цей рахунок від МЗС Ізраїлю поки не надходило.

Джерело: Грузия Online

Related posts:

Short URL: http://bbs-news.info/?p=1083

Реклама

Ми на Facebook

Вхід | Ukrainian information service