У повітряному просторі Балтії – навчання винищувачів (“DELFI.lt”, Литва)

© A.Didžgalvio nuotr.

22-23 березня в балтійських країнах увосьме в Рамштайні проодитимуть навчання військово-повітряних сил країн Балтії BRTE VIII (angl. Baltic Region Training Event). Уперше з 2008 року в них візьмуть участь військово-повітряні сили Швеції.

ВПС Франції, Литви, Польщі й США, а також центри контролю повітряного простору Латвії й Естонії будуть залучені до виконання різних завдань. BRTE продовжить інтеграцію Естонії, Латвії й Литви в охорону повітряного простору НАТО.

“Нас радує, що в навчаннях країн НАТО вперше буде брати участь і Швеція. Те, що її ВПС беруть участь у навчаннях показує, чого ми домагаємося – зміцнювати й активізувати співробітництво між балтійськими й Північними країнами в сфері оборони”, – цитуються в прес-релізі слова міністра оборони Литви Раси Юкнявічене.

У навчаннях візьмуть участь німецькі винищувачі F-4  “Фантом”, на яких зараз охороняють повітряний простір Балтії, і шведські винищувачі JAS-39 Grippen. У сценарії навчань литовський транспортник C-27 Spartan буде імітувати літак, що втратив зв’язок над Балтійським морем.

Джерело: DELFI.lt

Related posts:

Short URL: http://bbs-news.info/?p=813

Реклама

Ми на Facebook

Вхід | Ukrainian information service