Найзадоволеніші, найменш амбітні (“Norge.ru”, Росія)

Норвежці – одні із найзадоволеніших, але також  - серед найменш мотивованих працівників у світі. Навіщо прагнути до підвищення по службі, якщо всім задоволений?

Норвегія й Данія знаходяться у верхніх рядках індексу задоволеності. 80 відсотків датських і 79 відсотків норвезьких працівників відповіли, що вони “дуже задоволені” або “задоволені” своєю щоденною роботою. Такі результати дослідження, проведеного фірмою Randstad, яка є другою у світі серед організацій, які займаються персоналом.

“Серед лідерів списку присутня велика кількість малих багатих країн, і ми довгий час спостерігаємо, що Норвегія й Данія – це країни, у яких добре працювати. Інша справа в тому, що високі зарплати, низьке безробіття, гнучкий ринок праці, високий рівень освіти й відносно низька ієрархія робочих місць створюють умови для задоволення працівників”, – вважає співробітник Randstad Norge Крістін Рефснес.

Якщо перетнути кордон із сусідньою Швецією, то там ситуація виявиться дещо гіршою: лише 71 відсоток шведів задоволені своєю роботою.

Однак, рівень амбіцій у працівників з Норвегії й Данії перебуває на іншому, нижчому рівні шкали. Тільки 35 відсотків данців і 34 відсотки норвежців мотивовані на просування по роботі.

“У Скандинавії відносно низька ієрархія робочих місць. Це може бути поясненням того, що мотивація на просування по службі не занадто висока. Крім цього, норвежці й данці дуже задоволені своїм статусом на роботі, тому в них немає великого бажання шукати щось нове”, – стверджує Рефснес.

Найбільш амбіційними працівниками у світі є індійці, стверджує дослідження Randstad.

Джерело: Norge.ru

Related posts:

Short URL: http://bbs-news.info/?p=1080

Реклама

Ми на Facebook

Вхід | Ukrainian information service