Відкриття культурних центрів за кордоном дозволяє презентувати туристичні можливості Білорусі (“БЕЛТА”, Білорусь)

Відкриття культурних центрів Білорусі за кордоном дозволяє презентувати туристичні можливості республіки. Таку думку висловив кореспондентові БЕЛТА заступник міністра культури Тадеуш Стружецький.

“Організація роботи культурних центрів дає можливість системно, планомірно представляти за кордоном білоруське мистецтво, демонструвати досягнення білоруських майстрів у різних сферах культури, презентувати туристичні можливості нашої країни. Крім того, активізується співробітництво зі співвітчизниками, що проживають за межами Білорусі”, – підкреслив Тадеуш Стружецький.

У Мінкультури вже є досвід організації подібних центрів – один з них відкритий у Польщі (Бєлосток), у деяких країнах працюють центри білоруської мови й культури, як, наприклад, в Україні й Азербайджані. Найближчим часом при державній підтримці культурні центри Білорусі будуть відкриті в країнах-сусідках – Росії, Литві, Латвії. Ще один культурний центр почне приймати гостей у Німеччині. “У перспективі можлива поява таких центрів і в інших країнах”, – відзначив заступник міністра.

Тадеуш Стружецький нагадав, що в 2010 році була вперше розроблена й прийнята державна програма “Культура Білорусі” на 2011-2015 роки, одним з розділів якої є презентація досягнень національної культури за кордоном. Цей розділ передбачає цілий комплекс заходів, що сприяють розширенню культурних зв’язків з іншими країнами, а серед них – проведення днів культури Білорусі в інших країнах.

Джерело: БЕЛТА

Related posts:

Short URL: http://bbs-news.info/?p=783

Реклама

Ми на Facebook

Вхід | Ukrainian information service